• Miohas Best Fit Form Çayı

Miohas Best Fit Form Çayı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: : Miohas
  • Ürün Kodu: : mio7
  • Stok Durumu: : 997
%21
indirim
  • 380,00TL

    300,00TL


garanti

İlaç Değil, Bitkisel Gıda Takviyesidir.

MİOHAS FORM TEA NEDİR?


Yeme içme kısıtlaması olmadan tamamen bitkisel karışım çayıdır.  Hiçbir yan etkisi yoktur. Bakanlık onaylıdır. Bir ayda 6 ile 11 kilo arası kilo vermenize yardımcı olur. Kilolar bölgesel olarak değil, tüm vücut bir bütün halinde sıkılaşarak verilir.


MİOHAS FORM TEA İÇİNDE NELER VAR?

İÇİNDEKiLER; Biberiye Ekstratı, Brokoli Ekstratı, Ekinezya Ekstratı, Guarana Ekstratı, Mate Ekstratı, Yeşilçay Ekstratı, Altın Otu Ekstratı, Chia Ekstratı, Civanperҫemi Ekstratı, Aspir Ciҫegi Ekstratı, Isirgan Otu Ekstratı, Gingseng Ekstratı, L-Carnitine, Stevia Şekeri, Limon Aroması


MİOHAS FORM TEA NASIL KULLANILIR?

Bir kutuda bir aylık kullanım için 60 adet toz şase vardır. Her sabah ve akşam aç karna, yani kahvaltıdan yarım saat önce, ve akşam yemeğinden yarım saat önce şase bir su bardağı kaynamış suya katılıp, beş dakika bekletip içilir. 

Bu uygulamalar esnasında yemekden bir iki saat sonra olmak üzere günlük en az üç litre su içilmelidir. Çünki çözülen yağlar su ile idrar yolundan atılmalıdır. Böyle düzgün ve dikkatli kullanım ile bir ayda 6 kg. İle 11 kg arası kilo vermenize yardımcı olur. Kilolar bölgesel olarak değil, tüm vücut bir bütün halinde sıkılaşarak verilir.


MİOHAS FORM TEA KİMLER KULLANAMAZ

Hamileler

Kalp Hastaları

Kalp Ritim Bozukluğu Olanlar

Emes Hastaları

Sara Hastaları

Emes Hastaları

Epilepsi Hastaları

Hiper Tansiyon Hastaları

Kanser Hastaları

ROACCUTANE Sivilce ilacı kullananlar

Beyninde Tümör Olanlar


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: Miohas Best Fit Form Çayı